EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Karabük AÇI Bursluluk Sınavı

Karabük AÇI Bursluluk Sınavı

4 Şubesiyle tüm Karabük’te hizmet veren ve Karabük’ün en çok kazandıran kurs merkezi olan AÇI Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavına gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. 25-26 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan sınavın kontenjanları doldu. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine 1 Mart tarihine ek seans açılmış olup acibursluluksinavi.com adresinden sınav kaydı yapılabilmektedir.

İlkokul 2. sınıftan lise 11.sınıfa kadar tüm sınıf düzeylerin de gerçekleştirilecek sınav sonuçlarına göre öğrencilere % 100′e varan indirim imkanı sunulacak.

Karabük’te 2005 yılından beri hizmet veren ve bugüne dek yüzlere öğrenciyi hayallerindeki okullara yerleştiren AÇI Eğitim Kurumları, yıllardır Karabük halkının ilgisi ve takdiri ile hizmetlerine devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl 11 öğrencisini TIP fakültesine bir o kadarını da TIP puanıyla Türkiye’nin en gözde mühendislik bölümlerine yerleştiren AÇI Özel Öğretim Kursu 2020 YKS sonuçlarına göre sadece Karabük’teki tek şubede  ilk 3000′de 4 derece, ilk 5000′de 11 derece, ilk 10.000′de 23 derece ve ilk 20.000′de 47 derece çıkararak kırılması güç bir rekora imza attı.

AÇI Akademi ise 2020 LGS sonuçlarına göre %1 lik dilime 3 öğrenci, % 3 lük dilime 7 öğrenci, % 5 lik dilime 13 öğrenci ve % 10 luk dilime 32 öğrenci yerleştirerek LGS’de de büyük bir başarıya imza attı.

Karabük AÇI Bursluluk Sınavı tarihi kesinleştiği zaman yine sayfamızda paylaşacağız. Bizi izlemeye devam edin.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...