EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

LGS Türkiye Şampiyonu AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezlerinden!

LGS Türkiye Şampiyonu AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezlerinden!

2022 LGS (Liselere Giriş Sınavı) Sonuçları açıklandı. Karabük ve Safranboluda AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezleri bu yılda LGS’ye damgasını vurdu. Hem bireysel hem de kitlesel başarıda büyük bir rekora imza atan AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezleri 500 Tam Puanla Türkiye Birincisi ve onlarca derece çıkarmanın gururunu yaşıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kurucu Oğuzhan Ünal, bunun bekledikleri bir başarı olduğunu, tüm yıl boyunca özveriyle ve titiz bir şekilde çok iyi çalıştıklarını, öğrencilerinin de üzerilerine düşeni yaptığını ifade etti.

Tüm bileşenler hassasiyetle hareket ettiği vakit başarıda kaçınılmaz oluyor diyen Ünal, AÇI & YENİ NESİL Kurs Merkezlerindeki idareci ve öğretmenler ile, bu başarıda büyük payı olan öğrencilerin okullarındaki idareci ve öğretmenlere de teşekkür etti.

Bireysel başarı kadar kitlesel başarıda da oldukça güzel sonuçlara imza attıklarını belirten Ünal, AÇI ve YENİ NESİL Kurs Merkezlerinde tam 32 öğrencinin 450 puan ve üstü alarak kendilerini gururlandırdığını sözlerine ekledi.

FB_IMG_1657398432954

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...