"kpss eğitim bilimleri" ile ilgili yazılar

0

Değerli 2015 KPSS Adayları… www.kitapcim.biz organizasyonuyla 2015 KPSS Kampları Türkiye’nin dört bir yanında başlıyor. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, antalya, Nevşehir, Samsun, Diyarbakır, Kocaeli, Mersin… OğuzhanÜNAL... Devamını okuyun »

0

Kapsamlı, görsel destekli KPSS adaylarının tam aradığı Özel Eğim Ders Notları… ÖZEL EĞİTİM DERS NOTLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN…  Devamını Okuyun →

0

  İşte test test çıkması beklenen konular… KPSS A TESTİNDE ÇIKACAK KONULAR İÇİN TIKLAYIN… KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ TESTİNDE ÇIKACAK KONULAR İÇİN TIKLAYIN… KPSS G.YETENEK – G.KÜLTÜR TESTİNDE ÇIKACAK KONULAR... Devamını okuyun »

0

Bireyin yeteneklerinin ve potansiyelinin gelişiminde dönüm noktası sayılabilecek tecrübelerdir. bu deneyim, bireyin hayatının herhangi bir döneminde gerçekleşebileceği gibi daha ziyade bireyin çocukluk döneminde gerçekleşir. Albert Einstein için... Devamını okuyun »

0

Bireyde varolan zeka potansiyelini söndüren, körelten veya yok eden tecrübelerdir.  Felce uğratıcı deneyimler, genellikle bir bireyin belli bir zeka alanının sağlıklı gelişmesini engelleyen; utanma, aşağılanma, suçluluk duygusu, korku... Devamını okuyun »

1

Türkiye’nin dört bir yanında binlerce KPSS adayının atanmasına vesile olan Eğitim Bilimleri Uzmanı Oğuzhan Ünal’ın Kazandıran Ders Notlarını Akademik Süreç Yayınları sizin için ele geçirdi! Program Geliştirme –... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...