"KPSS" ile ilgili yazılar

0

Enes Hocamızın sunumuyla Ramazan ayında verimli ders çalışabilmenin ipuçlarının anlatıldığı oldukça güzel bir video.  Devamını Okuyun →

0

Milli Eğitim Bakanlığı, sözleşmeli öğretmen alımıyla ilgili yönetmelikte değişikliğe gitti. Sözlü sınav konuları ve ağırlıkları değiştirildi.Değişen yönetmelik, 24 Mart 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Yayınlanan... Devamını okuyun »

1

KPSS’nin Şifreleri adlı seminerleri iledikkatleri üzerine çeken ve bir KPSS fenomenine dönüşen Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL 17 Ocak 2015 Cumartesi Günü Adana’da 8. Çukurova Kitap Fuarında sevenleri ile buluşuyor. Kitaplarını... Devamını okuyun »

1

Ankara X Akademi’de Yeni Grup Derslerimiz 20 Ocak Pazar  ve 21 Ocak Pazartesi günü başlıyor. Program Geliştirme ile Öğretim Yöntem ve Teknikleri derslerimize Ankaradaki tüm KPSS adaylarını davet ediyoruz. Ankara X Akademi: Selanik 2... Devamını okuyun »

0

Öğretmenlik kolay ulaşılabilir bir meslek olmaktan çıkıyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni çalışmasına göre, önce eğitim fakültelerinin puanları yükseltilecek. Öğretmen olmak isteyen liseliler sınavdan önce mülakata girecek.  Milli... Devamını okuyun »

4

Dersleri, seminerleri ve yazdığı kitaplarla KPSS hazırlık sürecinde ilgiyle ve beğeniyle takip edilen Oğuzhan Ünal’ın 2011 KPSS ile ilgili yazmış olduğu yazı herkesin dikkatini çekti. İnternet siteleri Oğuzhan Hocanın yazısını... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...