"seminer" ile ilgili yazılar

1

KPSS’nin Şifreleri adlı seminerleri iledikkatleri üzerine çeken ve bir KPSS fenomenine dönüşen Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL 17 Ocak 2015 Cumartesi Günü Adana’da 8. Çukurova Kitap Fuarında sevenleri ile buluşuyor. Kitaplarını... Devamını okuyun »

7

“KPSS’nin Şifrelerini Çözdük!”  isimli seminerimiz Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Mehmet Goloğlu Oditoryumunda 25 Mayıs’ta gerçekleşti. Oğuzhn Hocaya Trabzonluların büyük ilgisi vardı. Öncelikle... Devamını okuyun »

3

Türkiye’nin bir çok şehrinde ders ve seminerler veren KPSS Uzmanı, Eğitimci-Yazar Oğuzhan ÜNAL Trabzon AÇI Dershanelerinin davetlisi olarak 25 Mayıs’ta  Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrencileri ile buluşuyor. Karadeniz Teknik  Üniversitesi, Fatih... Devamını okuyun »

6

KPSS konusundaki başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Oğuzhan Hoca verdiği seminerlerle KPSS adayları ile buluşuyor. KPSS Uzmanı Eğitimci-Yazar Oğuzhan ÜNAL’ın seminerlerini siz de şehrinizde gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen... Devamını okuyun »

5

Türkiye’nin bir çok şehrinde ders ve seminerler veren KPSS Uzmanı, Eğitimci-Yazar Oğuzhan ÜNAL Balıkesir AÇI Akademi’nin davetlisi olarak 24 Mart’ta Balıkesir Üniversitesi öğrencileri ile buluşuyor. Balıkesir Üniversitesi, Necatibey... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...