"Kastamonu İhtiyaç Akademi" ile ilgili yazılar

0

Türkiye’de en çok KPSS adayı tarafından takip edilen KPSS semineri: KPSS’NİN ŞİFRELERİ 6 Mart’ta Kastamonu’da… Türkiye’nin KPSS Uzmanı – Eğitimci Yazar Oğuzhan ÜNAL KPSS’NİN ŞİFRELERİ adlı semineri... Devamını okuyun »

3

KPSS  Türkiye’nin dört bir yanında binlerce KPSS adayının atanmasına vesile olan KPSS Uzmanı  OĞUZHAN HOCA Şehrinize Geliyor! aaa “KPSS’Yİ KAZANMANIN ŞİFRELERİ” Adlı Semineriyle OĞUZHAN HOCA Şimdi Tüm Türkiye’de! aaa KPSS... Devamını okuyun »

1

Merhaba… Bir KPSS maratonunu daha geride bırakmak üzereyken adayların sınava sayılı saatler kala en çok merak ettikleri nokta, sınavda hangi konuların çıkacağıdır elbette. O halde son bir kez bakmak isteyen adaylar için işte pg – öyt... Devamını okuyun »

14

    Öğretim Yöntem ve Teknikleri dersinden çıkması muhtemel 75 soru…  ÖYT konularının tekrarı için gereken karşılaştırma tabloları, anahtar ifadeler ve özet bilgilerle birlikte. ÖYT ÇIKMASI MUHTEMEL 75 SORU İÇİN TIKLAYIN…  Devamını Okuyun →

0

Türkiye’nin KPSS uzmanı Oğuzhan ÜNAL tekrar dersleri ile şehrine geliyor. Verdiği seminer ve derslerle KPSS maratonunda adaylara ışık tutan Oğuzhan Hoca, şimdi de KPSS öncesi tekrar seminerleri Türkiye’nin dört bir yanında KPSS... Devamını okuyun »

1

Kastamonu’da KPSS çalışmalarına start veren İhtiyaç Akademi KPSS adaylarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Genel merkeze gelen yüzlerce mail ve telefonla illerinde İhtiyaç şubesi açılması için talepte bulunan Kastamonuluların... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...