"KPSS İpuçları" ile ilgili yazılar

0

2016 KPSS Yazıları Bu bölümde geçerliliği gerek bilimsel araştırmalarla gerekse pek çok kursiyerimin tecrübesiyle kanıtlanmış olan soru çözme stratejilerinden sizlere bahsedeceğim. Hazırsanız, başlıyoruz: — Testi çözmeye en iyi... Devamını okuyun »

1

KPSS’nin Şifreleri adlı seminerleri iledikkatleri üzerine çeken ve bir KPSS fenomenine dönüşen Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL 17 Ocak 2015 Cumartesi Günü Adana’da 8. Çukurova Kitap Fuarında sevenleri ile buluşuyor. Kitaplarını... Devamını okuyun »

0

  Türkiye’nin KPSS’deki en popüler 2 ismi bir arada! Oğuzhan Hoca ve Ender Hoca 14 Mayıs Çarşamba günü Bursadaki KPSS adayları ile buluşuyor. Seminer ücretsiz olup tüm KPSS adayları davetlidir.  Devamını Okuyun →

0

Türkiye’nin dört bir yanında binlerce KPSS adayının atanmasına vesile olan  KPSS Uzmanı, Eğitimci – Yazar  OĞUZHAN ÜNAL, Giresun Üniversitesinin davetlisi olarak 4 Aralık 2013 Çarşamba günü Giresun Üniversitesi öğrencileri... Devamını okuyun »

51

Sizlerden gelen yüzlerce mail ve mesaj üzerine şifreleri tek bir bölümde topladık. Bu bölümde toplam 23 sayfada 23 x 4 = 92 şifrenin hepsini birden bulmanız mümkün… Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir, ters tıklayarak ise... Devamını okuyun »

2

KPSS’nin Şifreleri ile tüm Türkiye’de büyük yankı uyandıran Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL’dan KPSS adayları için 28 şifre daha… Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık derslerine yönelik olarak paylaştığımız... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...