"KPSS Tüyoları" ile ilgili yazılar

3

  Türkiye’nin KPSS Uzmanı Oğuzhan ÜNAL’dan Lise – önlisans KPSS adayları için sınava az bir süre kala hayat kurtaran tüyolar… İddia ediyoruz! Bu semineri izleyenlerin KPSS Puanları 10 puana kadar artıyor.     Devamını Okuyun →

0

  Tüm Türkiye’de onbinlerce KPSS adayının ilgiyle takip ettiği, Türkiye’nin “EN ÇOK KİŞİ TARAFINDAN TAKİP EDİLEN SEMİNERİ” şimdi internette sizlerle. Türkiye’nin 20′yi aşkın yerinde gerçekleştirilen KPSS’nin Şifreleri... Devamını okuyun »

0

KPSS ile ilgili tüyolar, pratik noktalar, ipuçları… Eğitim bilimleri ile ilgili dikkat etmeniz gereken noktalar… Hepsi bu slaytta, Bülent Hocadan sizlere… KPSS’NİN SIRLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN…  Devamını Okuyun →

6

2011 KPSS’de 800 bini aşkın aday arasında 98.307 puanla Türkiye 12.si olan öğrencim Sercan Köyönü’nün yazısı… Sercan Hocamızı bir kez daha tebrik ediyor ve KPSS ile ilgili yazısını sizinle paylaşıyoruz. Hayat… Dünya’daki... Devamını okuyun »

51

Sizlerden gelen yüzlerce mail ve mesaj üzerine şifreleri tek bir bölümde topladık. Bu bölümde toplam 23 sayfada 23 x 4 = 92 şifrenin hepsini birden bulmanız mümkün… Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir, ters tıklayarak ise... Devamını okuyun »

2

KPSS’nin Şifreleri ile tüm Türkiye’de büyük yankı uyandıran Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL’dan KPSS adayları için 28 şifre daha… Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık derslerine yönelik olarak paylaştığımız... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...