"2010" ile ilgili yazılar

1

Eğitim Bilimleri sınavı geçtiğimiz Pazar günü tekrarlanarak 2010 yılı için macerasını tamamlamış oldu. Evet, macera ifadesini özellikle kullandım. Çünkü bu yılki Eğitim Bilimleri Sınavı süreci macera-aksiyon-gerilim tarzında çekilmiş... Devamını okuyun »

22

AÇI AKADEMİ Bünyesinde 31 ekim’de yapılacak olan 2010 KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı İçin açılan Hızlandırılmış Kurs Programının ders notları aşağıda yer almaktadır. Dersler yapıldıkça yeni notlar ilave edilecektir. Program... Devamını okuyun »

3

AÇI AKADEMİ Hızlandırılmış Eğitim Bilimleri Kurs Programı aşağıdaki linkte yer almaktadır. Dosyada hem ders takvimi hem de sınav takvimi bulunmakta olup ayrıca Uzm. Oğuzhan ÜNAL’ın ilk gün sunumunun tamamı da bulunmakta. Hızlandırılmış... Devamını okuyun »

6

Kanal D ekranlarında yeni bir televizyon dizisi başladı. Adı Fatmagül’ün suçu ne? Dizi de Beren Saat’in canlandırdığı Fatmagül; ağabeyi Rahmi ve yengesi Mukaddes’le birlikte, birbirinden güzel koylarının iç içe geçtiği bir... Devamını okuyun »

7

Bu dosyada 2010 KPSS sorularının ders ders analizini ve detaylı soru çözümünü bulacaksınız. Bu çalışma basit bir çıkmış soru çözümleri çalışması değildir. AÇI AKADEMİ uzman kadrosu tarafından hazırlanmış, 2010 KPSS’yi... Devamını okuyun »

0

AÇI AKADEMİ tarafından gerçekleştirilen, 1.AÇI AKADEMİ Eğiticilerin Eğitimi Semineri oldukça olumlu bir havada başladı. 7 Ağustos 2010 tarihinde Ankara Sürmeli Otel’de başlayan seminer 14 Ağustos’a kadar devam edecek. Seminer kapsamında... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...