"Oğuzhan Ünal" ile ilgili yazılar

1

Türkiye’nin dört bir yanında binlerce KPSS adayının atanmasına vesile olan Eğitim Bilimleri Uzmanı Oğuzhan Ünal’ın Kazandıran Ders Notlarını Akademik Süreç Yayınları sizin için ele geçirdi! Program Geliştirme –... Devamını okuyun »

0

  Türkiye’nin Uzaktan Eğitim Platformu olan www.egitimdeyiz.com ‘da uzaktan eğitim derslerine başlayacak olan Oğuzhan hoca geçtiğimiz günlerde tanıtım dersi ile adayların karşısındaydı. Oldukça eğlenceli geçen dersin... Devamını okuyun »

14

  Sizlerden gelen paylaşımlar doğrultusunda; ——————————————- * dışa bağımlı * özümleme * somuttan soyuta * beyin fırtınası * istasyon * metafor * sembolleştirme *... Devamını okuyun »

4

2013 KPSS’ye girecek öğretmen adaylar için Eğitim Bilimleri Program Geliştirme Ders Tekrar testini sizlerle paylaşıyoruz. 100 sorudan oluşan bu test ile Program Geliştirmenin hem iyi bir tekrarını yapacak, hem de dersteki durumunuzu net... Devamını okuyun »

4

Dersleri, seminerleri ve yazdığı kitaplarla KPSS hazırlık sürecinde ilgiyle ve beğeniyle takip edilen Oğuzhan Ünal’ın 2011 KPSS ile ilgili yazmış olduğu yazı herkesin dikkatini çekti. İnternet siteleri Oğuzhan Hocanın yazısını... Devamını okuyun »

0

Oğuzhan ÜNAL’ın koordinatörlüğünde ve Nuri KEKİLLİ & Ergün YILDIRIM editörlüğünde hazırlanan Güncel Bilgiler Kitabı AÇI Akademi Yayınlarından çıktı. 56 sayfadan oluşan bu kitapta sportif,uluslararası, sosyo- kültürel,... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...