EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

AÇI Akademi Eğitici Semineri Başladı.

AÇI Akademi Eğitici Semineri Başladı.

AÇI AKADEMİ tarafından gerçekleştirilen,

1.AÇI AKADEMİ Eğiticilerin Eğitimi Semineri oldukça olumlu bir havada başladı.

7 Ağustos 2010 tarihinde Ankara Sürmeli Otel’de başlayan seminer 14 Ağustos’a kadar devam edecek.

Seminer kapsamında eğitim bilimleri uzmanları katılımcılara tecrübelerini aktarırken aynı zamanda 2010 KPSS’nin kapsamlı analizleri de yapılıyor.

Eğitim Bilimleri kapsamında yer alan 6 dersin tamamının detaylı biçimde incelendiği seminerde Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılar nezih bir ortamda bilgi alışverişi yapma fırsatı da buluyor.

İlk gün AÇI AKADEMİ Genel Yayın Yönetmeni Oğuzhan ÜNAL A’dan Z’ye KPSS adlı bir sunumla katılımcılara KPSS hakkında detaylı bilgiler verirken aynı zamanda KPSS kurslarının kurumsallaşma süreciyle ilgili tecrübelerini de paylaştı.

İkinci ve üçüncü gün ise Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Zihni KOÇ Gelişim Psikolojisi ve Öğrenme Psikolojisi ile ilgili, 3. gün ise AÇI AKADEMİ Editörü Mustafa AKYOL Program Geliştirme ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdi.

Malik ŞAKALAKOĞLU (Rehberlik) , Oğuzhan ÜNAL (Öğretim Yöntem ve Teknikleri) ve Dr. Murat YALÇIN’ın (Ölçme ve Değerlendirme) sunumlarıyla devam edecek seminer sonunda katılımcılara katılım belgesi de takdim edilecek.

 

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...