EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Oğuzhan ÜNAL 17 Ocak’ta TÜYAP Kitap Fuarında!

Oğuzhan ÜNAL 17 Ocak’ta TÜYAP Kitap Fuarında!

a2

KPSS’nin Şifreleri adlı seminerleri iledikkatleri üzerine çeken ve bir KPSS fenomenine dönüşen Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL 17 Ocak 2015 Cumartesi Günü Adana’da 8. Çukurova Kitap Fuarında sevenleri ile buluşuyor.

Kitaplarını  takipçileri için bizzat imzalayacak olan Oğuzhan ÜNAL, yeni yayınlanan 2015 KPSS Şifreleri adlı ürünüyle de ilk kez KPSS adayları ile bu imza gününde buluşacak. 2015 KPSS’nin Şifreleri 109 özgün KPSS şifresini içinde barından, kartlardan oluşan sıradışı bir ürün. Bu ürün ve yazarın diğer kitapları İmza Günü’ne özel fiyatlarla, üstelik yazarından imzalı olarak KPSS adayları ile bir araya gelecek.

Siz de eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL ile sohbet etmek ve imzalı kitabına sahip olmak istiyorsanız 17 Ocak Cumartesi günü saat 12.00 – 18.00 arası 1 No’lu Salon 613 no’lu Stand’a bekliyoruz.

İletişim ve Bilgi İçin Tel: 0 530 142 68 45 (Sevim Sincan)

a1

 

1a

1g

1e

1d

1c

1b

 

 

 

 

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

1 Yorum yapılmış...

  • 20 Ocak 2015 | Cevapla

    Hocam Program Geliştirme sunumlarınız harika. Keşke tüm derslerin sunumunun sizin elinizden hazırlanma olanağı olsaydı. Paylaşımlarınızdan yararlanmaya çalışıyorum çok çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar OĞUZHAN HOCAM :)

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...