"Öğretim Materyalleri" ile ilgili yazılar

0

  KPSS’ye hazırlanan öğretmen adayları için hazırladığımız özel bir çalışma… Tüm Program Geliştirme Konularını tek bir slaytta sizler için bir araya getirdik. Görselleştirilmiş , özet bir çalışma ile PG’yi... Devamını okuyun »

0

2015 KPSS Tam 5 sorunun geleceği Öğretim Materyalleri slaytını sizlerle paylaşıyoruz. 2015 ÖĞRETİM MATERYALLERİ SLAYTINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN…   Bu sayfada yer alan dokümanların her türlü telif hakkı Oğuzhan Ünal’a... Devamını okuyun »

0

Türkiye’nin KPSS uzmanı Oğuzhan ÜNAL tekrar dersleri ile şehrine geliyor. Verdiği seminer ve derslerle KPSS maratonunda adaylara ışık tutan Oğuzhan Hoca, şimdi de KPSS öncesi tekrar seminerleri Türkiye’nin dört bir yanında KPSS... Devamını okuyun »

1

  Bülent Odabaşı Hocamızın hazırlamış olduğu Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarlama ile ilgili ders notlarını sizlerle paylaşıyoruz. Değişen KPSS sistemine uygun olarak hazırlanan, tam 4 sorunun çıkacağı Öğretim Materyalleri... Devamını okuyun »

1

Oğuzhan Ünal Hocamızın hazırlamış olduğu Öğretim materyalleri slaytını sizlerle paylaşıyoruz. 2013 KPSS için özel olarak hazırlanan bu slaytta öğretim materyalleri  ile ilgili  tüm güncel bilgiler yer almaktadır. 2013 –... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...