EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

KPSS’ye Çalışmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

KPSS’ye Çalışmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

DDD
Genel Kültür derslerine çalışmanın en pratik yolu nedir? Konu tekrarları ve konu pekiştirme nasıl yapılır? Kitapları her defasında baştan sona taramak mı?
KPSS
İhtiyacınız olan  pratik bir kaynak: Süper KPSS Özetleri ile konu çalışmak, konu tekrarı yapmak, soru çözerken konuyu takip etmek artık çok kolay. İşte size süper bir kaynak.
KPSS
Örneğin;Açtığınız bir çarşaf boy sayfada İlk Türk devletleri, diğer sayfada İlk Müslüman Türk Devletleri, bir diğerinde Osmanlı Kültür ve Medeniyeti bitirilmiş…
KPSS
Tarih için piyasada yüzlerce kaynak mevcuttur.Süper KPSS Özetinin farkı,gereksiz bilgi ve yorum kalabalığının olmamasıdır. Özetler uzun uğraşlar sonucu oluşturulmuş olup  böyle bir çalışma  birçok kişi için de büyük bir  kolaylık sağlamıştır.
KPSS
Bu zorlu KPSS yarışında hepinize başarılar dileriz..
KPSS

Çarşaf Boy Sayfa Boyutları 30cmX42cm’dir.

kpss 2014

 

GENEL KÜLTÜR ÖRNEK SAYFALARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

 50 GÜNCEL DENEME + GÜNCEL OLAYLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

TÜRKÇE ÖRNEK SAYFALARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

FİYAT BİLGİSİ VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...