EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Şifrelerle İlgili Önemli Duyuru

Şifrelerle İlgili Önemli Duyuru

Değerli KPSS adayları gerek sitemize gönderilen mesajlar, gerekse atılan maillerde KPSS Şifrelerinin gönderilmesini isteyen pek çok çağrı almaktayız.

Ancak www.oguzhanhoca.com tarafından bugüne dek kimsenin mail adresine kpss şifrelerini göndermediğimiz gibi malesef böyle bir eylem için vaktimiz de elvermemektedir.

Sitemiz bugüne dek hiç bir maddi menfaat gütmeden ve taamen ücretsiz olarak en kaliteli dokümanları sizlerle paylaşmakta ve tüm bu paylaşımlar sitemizde hem ücretsiz hemde şifresiz olarak zaten sunulmaktadır. (Sadece sitemizin giderleri için siteye reklam alınmaktadır.)

Oğuzhan Hoca’nın KPSS’nin Şifreleri adlı çalışması daha kapsamlı (revize edilmiş – güncellenmiş ) bir halde ve daha çok adette şifre ile Akademik Süreç Yayınları tarafından yayınlanmış ve satışa sunulmuştur. Bu ürünü internet ortamında satın almak için buraya tıklayın.

Bundan sonra şifrelerin mail adreslerini gönderilmemesi için mesaj/mail yollanmamasını rica eder, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Sinan Gedik
Site Yöneticisi
AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...