EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Şubatta 10 bin Öğretmen Atanacak.

Şubatta 10 bin Öğretmen Atanacak.

Şubatta atama yapılıp yapılmayacağı en çok merak edilen konulardan biri iken, AKP Genel başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’den atama bekleyen öğretmenlere atama müjdesi geldi.

Nurettin CANİKLİ  Beyaz TV de katıldığı bir programda şubatta 10 bin öğretmenin atanacağını belirtti.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, bugün Beyaz tv de katıldığı bir programda gündeme ilişkin genel değerlendirmelerde bulundu. İzleyicilerden gelen bir soru üzerine,şubat 2014′te 10 bin öğretmen atanacağını ,bunun planlamasının yapıldığını kaydetti.

Canikli, eğitimle ilgili gelen diğer sorular için detaylı bilgi sahibi olmadığını ancak şubat ataması ile ilgili atamanın yapılacağı hakkında bilgi sahibi olduğunu kaydetti.

Ancak seçim dönemi öncesi olması sebebiyle atama sayısının 15 binin dahi üzerine çıkabileceği de kulislerde konuşulan bir diğer konu…

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

3 Yorum yapılmış...

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...