EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Türkiye’nin Yıldızlarından KPSS Kampları

Türkiye’nin Yıldızlarından KPSS Kampları

Türkiye’nin en popüler KPSS eğitmenleri Ankara, İzmir ve Konya’daki bu kamplarda siz değerli KPSS adayları ile bir araya geliyor.

Eğitim Bilimlerinde Oğuzhan ÜNAL, Ender ARSLAN, Mustafa AKYOL, Yekta SAĞLAM, Zeynep SALMAN ve Gökçen DEMİRCİ; Genel Kültür – Genel Yetenek’te ise Erdem CÖMERT, Ali KOÇ, Hakan DEDE, Serkan KÖK, Halil IŞIK, Zarif YOLDAŞ ve Aziz DEVELİOĞLU bu kampta KPSS adayları için en son hamleyi yapma fırsatını veriyor.

Lise, Önlisans ve Lisans mezunlarının yararlanabileceği bu kampta, Genel Kültür-Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri ve GYGK+Eğitim Bilimleri olmak üzere üç farklı program mevcuttur.

Akademik Süreç Yayınları tarafından organize edilecek olan kamplar;

  • Ankara‘da Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 100.Yıl Konferans Salonu’nda,
  • İzmir‘de İzmir Üniversitesi Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda,
  • Konya‘da Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Erol Güngör Konferans Salonu’nda, 14 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecektir.

Sınavdan hemen önce yapılacak olan bu kamp başarınızı arttırıp, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın!

Peşin veya Banka Havalesi, Kredi Kartı Tek Çekim ve Kredi Kartı 4 Taksit şeklinde ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.Salondaki oturma düzeni ödeme sırasına göre ayarlanacağından ödemelerinizi erkenden yapmanızı rica ederiz.Lütfen ödemelerinizi yaparken iletişim bilgilerinizi doğru girmeye özen gösteriniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN…

10251913_533865216724858_378060179838674249_n

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...
»

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...