EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

2012 KPSS Çalıştayı

2012 KPSS Çalıştayı

Akademik Süreç Yayınları tarafından organize edilen 2012 KPSS Çalıştayı yoğun geçen bir gündemin ardından sona erdi. Türkiye’nin dört bir yanından 100′ü aşkın eğitimci ve yazarın katıldığı çalıştayda uzun süren oturumların ardından katılımcılar yorgun ama mutlu ayrıldı.

Moderatörlüğünü Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL’ın yaptığı çalıştayın katılımcıları Prof Dr. Hasan BACANLI, Mustafa AKYOL, Çetin BOZKAYA, Yusuf KASAP başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen kurumlarından gelen profesyonel eğitimciler ve yazarlardı.

2 gün boyunca hem KPSS’nin bugünü ve geleceği masaya yatırılırken, hem de KPSS yayıncılığındaki yenilikler ele alındı. 2012 KPSS’nin detaylı olarak ele alındığı çalıştayda branş branş değerlendirmeler de yapıldı.

2. günün akşamında verilen veda kokteylinde ise katılımcılar hem gönüllerince eğlenme hem de sohbet etme fırsatı bulurken, Akademik süreç tarafından tüm misafirlere katılımcı belgeleri takdim edildi. Önümüzdeki yıl tekrar biraraya gelmek üzere sözleşen katılımcıların samimi ve içten dostluklarla birbirlerine veda ettiği gözlendi.

Oldukça nezih bir ortamda gerçekleştirilen bu organizasyona davetimizi kırmayıp iştirak eden tüm katılımcılara şükranlarımızı sunuyoruz.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...