EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

AÇI Eğitici Seminerinden Renkli Görüntüler

AÇI Eğitici Seminerinden Renkli Görüntüler

7-14 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen AÇI AKADEMİ “2010 Eğiticilerin Eğitimi Semineri” Ankara Sürmeli Otelde güzel anılarla sona erdi. 8 gün süren 72 saatlik programın ardından katılımcıların yorgun ama oldukça mutlu olduğu gözlendi.  

Türkiye’de Eğitim Bilimlerindeki öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla gerçekleştirilen ve alanında uzmanlaşmış, Türkiye’nin en iyi eğitim bilimleri öğretmen ve yazarları arasında yer alan eğitmenlerin gerçekleştirdiği seminer sonunda katılımcılara sertifikaları törenle takdim edildi. 

AÇI Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ulusal törende yaptığı konuşmasında “AÇI’nın eğitimde güçlü bir marka olduğunu, şimdi de bilgi ve birikimini KPSS sektörüne aktararak bu alanda da söz sahibi olacaklarını ifade etti. 5 yıldır KPSS için alt yapı çalışması gerçekleştirdiklerini ve nihayet 2010-2011 eğitim yılı için gerek yayınlar gerekse eğitim kadrosu olarak tam anlamıyla hazır olduklarını söyledi. Ulusal, hedeflerinin ise eğitim fakültesi olan her yerde AÇI AKADEMİ bayrağını dalgalandırmak olduğunu sözlerine ekledi. Konuşmanın ardından geçilen sertifika dağıtım programında AÇI Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ULUSAL, Başkan Yardımcıları Mustafa ALTUNDAL ve Mustafa AYDEMİR’in yanı sıra AÇI Akademi Koordinatörü Oğuzhan ÜNAL, AÇI Akademi Yayınları Editörü Mustafa AKYOL ve Eğitimci – Yazar Zihni KOÇ katılımcılara sertifikalarını takdim etti. 

Katılımcılar böylesi kapsamlı ve kaliteli bir eğitim almış olmanın memnuniyetini belirtirken AÇI AKADEMİ Koordinatörü Oğuzhan ÜNAL, bu ve benzeri çalışmaların her sene gerçekleştirileceğini belirtti. Ayrıca kurumsal destek çalışmalarının önemine de değinen ÜNAL; yıl içerisinde de çeşitli seminer ve organizasyonlarla da AÇI AKADEMİ’nin çalışmalarının devam edeceğini söyledi. 

Programın öncesinde iftar yemeği verilirken programın ardından türküler ve sanat müziği eşliğinde katılımcılar hoşça vakit geçirdiler.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

1 Yorum yapılmış...

  • 27 Şubat 2012 | Cevapla

    bırı bana bu konuda yardım edebılırmı lutfennnn

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...