EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Akademik Süreç T.Geneli KPSS Provası

Akademik Süreç T.Geneli KPSS Provası

Değerli KPSS Adayları, Türkiye Genelinde 117 merkezde çok büyük bir katılımla gerçekleşen AKADEMİK SÜREÇ Türkiye Geneli KPSS Provası’nın Soru ve Çözümleri İlk Kez www.oguzhanhoca.com da!

Sizlerden gelen yoğun talep ve bazı KPSS adayı arkadaşlarımızın kontenjan nedeniyle sınava girememesinden ötürü sınava giremeyen adaylar için ilgi gören ve 2012 KPSS’de çıkması muhtemel sorulardan oluşan bu sınavın soru ve ayrıntılı çözümlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Aşağıda verilen linklerde  G.Yetenek – G.Kültür ve Eğitim Bilimleri sınavlarının soruları ve açıklamalı çözümleri tek dosya içerisinde birlikte sunulmuştur.

2012 KPSS’ye girecek tüm adaylara başarılar dileriz.

KPSS Provası Genel Kültür – Genel Yetenek Soru ve Çözümleri İçin Tıklayın…

KPSS Provası Eğitim Bilimleri Soru ve Çözümleri İçin Tıklayın…

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfada yer alan dokümanların telif hakkı Akademik Süreç Yayınlarına aittir. Yayınevinin izni olmaksızın yayınlanamaz ve kullanılamaz.  Aksi hareket eden siteler / yayın kuruluşları her türlü hukuki sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılır.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...