EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Dünya Geneli Online KPSS Provası

Dünya Geneli Online KPSS Provası

2012 KPSS’ye yönelik hazırladığı özgün ve pratik ürünleri ile KPSS adaylarının öncelikli tercih ettiği yayınlar arasına girmeyi başaran ve daima KPSS adaylarına marjinal fayda sağlayacak çalışmalar yapmayı amaçlayan AKADEMİK SÜREÇ Yayınlarından yepyeni bir uygulama daha… Ortaöğretim – Önlisans adaylara yönelik DÜNYA GENELİ ONLINE KPSS PROVASI… Dünyanın neresinde olursanız olun, bu sınava girebilecek ve binlerce KPSS adayı arasındaki sıralamanızı görebileceksiniz.

Tam bir gerçek prova niteliğindeki bu sınav Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan uzman KPSS yazarları ve eğitimcilerinin ortak çalışmasıya hazırlandı. KPSS Hazırlıkta fırsat  eşitliği sağlamak amacıyla dershanelere ya da kursları gitmeyen/gidemeyen KPSS adaylarını da düşünerek böyle bir çalışmayı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

DÜNYA GENELİ ONLINE KPSS PROVASI, herhangi bir ticari kaygı gütmeden ve tamamen ücretsiz olarak  1-2-3 Eylül tarihlerinde uygulanacaktır.

Adaylar, sınavımıza internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan katılabileceklerdir. Objektif sonuçlar elde edilebilmesi için her bir adayın bu sınava katılımı 1 kez ile sınırlandırılmıştır.

Sınav tarihleri olan 1-2-3 Eylül 2012 günlerinde www.akademiksurec.com adresine girerek sadece 20 saniyede sisteme kayıt olabilecek ve anında sınava başlayabileceksiniz. Sınavı tamamladığınızda,  sınav sonucunuzu hemen öğrenebilecek, 3 Eylül 20120 saat 24.00 ten itibaren de Türkiye genelindeki sıralamanızı görme fırsatı elde edeceksiniz.

DÜNYA GENELİ ONLINE KPSS PROVASI, AKADEMİK SÜREÇ yayınlarının KPSS adaylarına bir hizmetidir. Sınava girecek tüm adaylara şimdiden başarılar dileriz.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

2 Yorum yapılmış...

  • 07 Ağustos 2012 | Cevapla

    Teşekkürler. sayenizde kpss için iyi bir prova yapmış olacağız.

  • 13 Ağustos 2012 | Cevapla

    teşekkürler..

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...