EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Alan Eğitimi Destekli ÖYT Kazandıran Kitap

Alan Eğitimi Destekli ÖYT Kazandıran Kitap

2016 KPSS

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK!

TÜM ÖĞRETMENLİK BRANŞLARI İÇİN BAŞYAPIT NİTELİĞİNDE BİR ESER.
FORMATI VE İÇERİĞİYLE TAM BİR BAŞUCU KİTABI…

12096614_10153734231525982_5578598033671744934_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim Bilimleri ile Alan Eğitimini Türkiye’nin KPSS Uzmanı Oğuzhan ÜNAL sizin için birleştirdi. Bu kitapla bir yandan ÖYT’yi öğrenirken bir yandan da ÖABT Alan Eğitiminde bu konuların hangi branşlarda ve nasıl karşınıza çıkacağını göreceksiniz.
 
Tamamı renkli olan bu kitapta gereken her şey var, gereksiz hiç bir şey yok. Ders defteri formatındaki tasarımıyla keyif alarak çalışacak, sade anlatımı ile kolayca öğreneceksiniz.
 
Bu Kitabı Farklı Kılan Bölümler:
 
Anahtar Sepeti: O konuyu sorularda nasıl yakalayacağınızı gösteren anahtar kavramlar bu bölümde sizlerle buluşuyor.
 
Şifrelemeler: Özellikle sıralama içeren kavramlar için sıralamayı unutmamanızı sağlayan kodlamalara da kitapta yer veriliyor.
 
Süzgeç: İşin özü niteliğinde hap bilgilere yazar, bu kısımda yer veriyor.
 
Uyarı: En çok hata yapılan noktalar tam da burada sizlere sunuluyor.
 
Karşılaştırma Tabloları: En çok karışan kavramlar bu tablolarla artık karışmıyor. Kalıcı – izli öğrenmeler gerçekleşiyor.
 
Nasıl Çıkar?: Eğitim Bilimleri testinde o konudan nasıl sorular çıkabileceği, örnek soru kalıpları ile gözler önüne seriliyor.
 
ÖABT’de Hangi Branşlarda Sorulur?: O konunun ÖABT Alan Eğitiminde hangi branşlarda sorulabileceği bu kutucuklarda belirtiliyor.
 
ÖABT’de Nasıl Çıkar?: ÖABT testinde , alan eğitimi bölümünde o konudan nasıl sorular çıkabileceği, örnek soru kalıpları ile gözler önüne seriliyor.
 
Boşluk Doldurma , Eşleştirme , Doğru – Yanlış Etkinlikleri: Bu etkinliklerle öğrenme eksiklikleri gideriliyor, hatalar düzeltiliyor, öğrenilenler pekiştiriliyor.
 
Kavram ve Bilgi Haritaları: Her ünitenin sonunda o üniteyle ilgili tüm konuların tek sayfada, özet niteliğinde yer aldığı bu haritalarla kavramların birbirleri ile ilişkisi daha iyi kuruluyor ve anlamlı öğrenme tam olarak gerçekleşiyor.
 
KPSS Uzmanı Diyor Ki: Bu bölümler de Oğuzhan Hoca sizlere ders çalışma teknikleri vesoru çözme stratejileri ile ilgili ipuçları veriyor. KPSS hazırlık ve sınav süreci ile ilgili dikkat etmeniz gerek noktaları bir bir paylaşıyor.
2016 EĞİTİM BİLİMLERİ
BU KİTABI TEK SATIN ALMAK İÇİN;

SATIŞ SİTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN…

OĞUZHAN ÜNAL KİTAPLARI
BU KİTABINDA YER ALDIĞI 3′LÜ SETE  % 50 İNDİRİMLİ SATIN ALMAK İSTİYORSANIZ;

3′Ü BİR ARADA MUHTEŞEM FIRSAT İÇİN TIKLAYIN…

 

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...