EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Güncel Bilgiler Kitabı

Güncel Bilgiler Kitabı

Oğuzhan ÜNAL’ın koordinatörlüğünde ve Nuri KEKİLLİ & Ergün YILDIRIM editörlüğünde hazırlanan Güncel Bilgiler Kitabı AÇI Akademi Yayınlarından çıktı.

56 sayfadan oluşan bu kitapta sportif,uluslararası, sosyo- kültürel, siyasi ve ekonomik gelişmeler ayrı ayrı ele alınmış ve kitabın son kısmında 2010 anayasa değişikliklerine yer verilmiştir.

 KPSS Guncel Bilgiler Kitabı İçin Tıklayın…

ÖNEMLİ NOT:  Sitede yer alan tüm dokümanlar bireysel kullanım amaçlıdır. Dosyaların indirilip kamuoyu ile paylaşılması yasaktır.Dokümanları kamuoyu ile paylaşmak isteyen farklı paylaşım ve forum siteleri dosyaların linklerini sitemizden doğru vermek suretiyle ziyaretçileri/üyeleri ile paylaşabilirler.Bu uygulamaya riayet etmeyenler her türlü hukuki sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılır.

Her hakkı AÇI AKADEMİ’ye aittir.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...