EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Karabük ve Kastamonu PEGEM Akademi Şubeleri Açıldı!

Karabük ve Kastamonu PEGEM Akademi Şubeleri Açıldı!

Türkiye iki güzide eğitim kurumuna daha kavuştu. Eğitim Bilimlerinde fenomen haline gelen Eğitimci–Yazar Oğuzhan Ünal’ın genel koordinatörlüğünde Karabük ve Kastamonu’da KPSS hazırlık eğitimi vermek üzere PEGEM Akademi şubeleri açıldı.

KPSS’nin başladığı ilk yıllardan günümüze KPSS sektöründe yer alarak adaylara yol gösteren, ışık tutan Oğuzhan ÜNAL ve ekibi tarafından Kastamonu’da ve Karabük’te eş zamanlı olarak açılan PEGEM Akademi şubelerinin kaliteli eğitim, kapsamlı doküman ve kurumsal tecrübe ile bölgede büyük bir eksikliği giderdiği ifade ediliyor.

Eğitim Bilimlerinde Ankara PEGEM Merkez kadrosu ve Genel Kültür – Genel Yetenek’de tamamı KPSS kitabı yazarı uzman eğitmenlerden oluşan kadrosuyla Karabük ve Kastamonu PEGEM Akademi şimdiden adayların ilgi odağı haline geliyor.

Oğuzhan Hoca ve ekibi 5 yıl üst üste KPSS il birincisi, 2011’de Türkiye 12.si ve 2012’de Türkiye 3.sü çıkararak başarılarıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve Batı Karadeniz bölgesinde adayların takdirini kazanmıştı.

Ayrıca Oğuzhan Ünal ve ekibi; www.oguzhanhoca.com adresinde KPSS adaylarının işine yarayacak yüzlerce dokümanı her gün ortalama 5000 kişi ile ücretsiz paylaşarak KPSS adaylarına sanal ortamda da ışık tutmaya devam ediyor.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...