EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Kuantum Öğrenme – Beyin Temelli Öğrenme Farkı

Kuantum Öğrenme – Beyin Temelli Öğrenme Farkı

 

exclamation-28996_960_720 Beyin Temelli Öğrenme ve Kuantum Öğrenme sorularda karıştırılmaktadır.

Beyin temelli öğrenme, tamamen beyni fonksiyonlarına odaklıdır. Kuantum öğrenmede ise bununla beraber farklı  stilleri ve uygulamaları işe koşma, bir çok öğrenme yaklaşımını birlikte kullanma (çoklu zeka gibi) ve her deneme/hata ile birlikte olasılıkları azaltıp doğru sonuca ulaşma söz konusudur.

Kuantum öğrenme için, hızlı okuma etkili yazma/not alma, güçlü hafıza, çok yönlü düşünme anahtar ifadelerdir.

ÖYT İÇİN EN PRATİK, EN ETKİLİ KAYNAK : ÖYT KONU GÜNLÜĞÜ KİTABINI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN… 30 GÜNDE ÖYT’Yİ HALLEDİN!

 

Bu sayfada yer alan yazıların her türlü telif hakkı Oğuzhan Ünal’a aittir. Yayınlamak/paylaşmak isteyen mecralar aktif link vererek dokümanları kamuoyu ile paylaşabilirler. (TİCARİ AMAÇLI-  ÜCRETLİ ÜYELİK SUNAN SİTELER TARAFINDAN YAYINLANMASI / KULLANILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.) Aksi hareket eden siteler / yayın kuruluşları her türlü hukuki sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılır.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...