EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Alan Sınavı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Alan Sınavı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

ÖNEMLİ NOT: Sitede yer alan tüm dokümanlar bireysel kullanım amaçlıdır. Dosyaların indirilip kamuoyu ile paylaşılması yasaktır.Dokümanları kamuoyu ile paylaşmak isteyen farklı paylaşım ve forum siteleri www.oguzhanhoca.com dan aktif link  vermek suretiyle ziyaretçileri/üyeleri ile paylaşabilirler.Bu uygulamaya riayet etmeyenler her türlü hukuki sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılır.

Her hakkı Oğuzhan ÜNAL ‘a aittir.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

2 Yorum yapılmış...

  • 11 Aralık 2012 | Cevapla

    sınavın etkisi %50 olacak diyorlar. biyoloji , kimya , fizik gibi tabi diğer alanlarda dahil bukadar konu kapsamı varken fakültelerde bile 4 yılda tam anlamıyla yetişmiyor konular 8 ay kala alan sınavı çıkardılar nasıl yetişecek konular. benim alanım biyoloji 8 ayda neye çalışılır o kadar ders var ancak genel biyolojiye çalışılır nasıl olacak bu iş iptal olurmu bu yıl için

  • 19 Haziran 2013 | Cevapla

    hocam alan sınavına girmeyecekler için puanlar nasıl hesaplanacak:..

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...