EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

MEB Acilen Boş Kalan 2066 Kadroya Atama Yapmalı!

MEB Acilen Boş Kalan 2066 Kadroya Atama Yapmalı!

 

Öğretmen atamalarında sular bir türlü durulmuyor. Daha önce taban puanın düşürülmeyeceği MEB Müsteşarı tarafından ifade edilmesine rağmen, ek atamada taban puan düşürülerek sadece belli 1-2 bölümde atama yapan ve böylece atama bekleyen onlarca branştan öğretmeni hüsrana uğratan MEB maalesef ikinci atamada da 1097 atama yaptı ve 2.066 kadro ise yine boş kaldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yanlış yürütülen atama politikası yüzünden hedeflenen 40 bin öğretmen ataması bir türlü gerçekleştirilemiyor. Hal böyle olunca, Milli Eğitim Bakanlığını taban puanları sürekli düşürüp belli bölümleri atama inadından vazgeçmeye ve çok acil olarak atama sonucunda boş kalan kontenjanlara, 26. tercihini işaretleyerek ”boş yerlere giderim” diyen öğretmen adayları puan üstünlüğüne göre atamaya davet ediyoruz.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...