EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Oğuzhan Hoca da Kastamonu İhtiyaç’ta !

Oğuzhan Hoca da Kastamonu İhtiyaç’ta !

Kastamonu’da KPSS çalışmalarına start veren İhtiyaç Akademi KPSS adaylarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Genel merkeze gelen yüzlerce mail ve telefonla illerinde İhtiyaç şubesi açılması için talepte bulunan Kastamonuluların bu talebi üzerine İhtiyaç Genel merkezinin direktifleri ve destekleriyle açılan Kastamonu İhtiyaç Akademi çalışmalara hızlı başladı.

Tamamı İhtiyaç yazar kadrosunda yer alan eğitmenlerle kurs verecek olan İhtiyaç Akademi kadrosuna Türkiye’nin en beğenilen, en popüler eğitim bilimleri uzmanlarından biri olan Oğuzhan Hoca da katıldı.

Oğuzhan Ünal, Çetin Bozkaya, Haşim Arslan, Yusuf Kasap, Oğuzhan Babaözü, Nuri Kekilli, Osman Yılmaz, Kenan Ertekin ve Resul Yorulmaz gibi Türkiye’nin tanıdığı ve bildiği kitap yazarı olan eğitim bilimleri ve genel kültür – genel yetenek hocaları Kastamonu İhtiyaç Akademi’de buluştu.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

1 Yorum yapılmış...

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...