EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Prof. Dr. Hasan Bacanlı Akademik Süreç’te!

Prof. Dr. Hasan Bacanlı Akademik Süreç’te!

Mart ayında yayın hayatına başlayan ve 3 ay gibi kısa bir sürede tüm KPSS adaylarının ilgisini ve takdirini toplayan Akademik Süreç Yayınlarından dev bir hamle daha…

Koordinatörlüğünü Uzm. Oğuzhan Ünal (Oğuzhan Hoca) ‘ın , editörlüğünü Uzm. Mustafa Akyol’un yaptığı ve 60′ı aşkın KPSS yazarını bir araya getiren, Türkiye’nin en özgün KPSS yayını Akademik Süreç şimdi de Prof. Dr. Hasan Bacanlı’yı kadrosuna dahil ederek fark oluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’nin Gelişim ve Öğrenme Psikolojisi alanında otorite kabul edilen isimlerin başında gelen Prof. Dr. Hasan Bacanlı, bilgi ve birikimlerini artık Akademik Süreç çatısı altında KPSS adayları ile buluşturuyor.

Prof. Dr. Hasan Bacanlı Akademik Süreç Genel Yayın Danışmanlığını yürüterek Türkiye’nin KPSS yazarlarını buluşturan ekibin başında yer alacak.

1961 yılında Denizli, Tavas’da doğdu. Yayınlanmış pek çok kitabı ve makalesi olan Prof. Dr. Hasan Bacanlı halen Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü, Eğitimde Psikolojik Hizmetler Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapıyor. Evli ve bir çocuk babası.

Akademik Süreç Yayınları Yazar Kadrosu İçin Tıklayın…

Prof. Dr. Hasan Bacanlı’nın KPSS İle İlgili Köşe Yazısı İçin Tıklayın…

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

1 Yorum yapılmış...

  • 29 Eylül 2013 | Cevapla

    sitenizi inceledim paylaşımlarınız için emeğinize sağlık diyorum. fakat ben gelişim-öğrenme psikolojisinden slayt bulamıyorum elinizde bu dersler için slaytlar mevcutsa paylaşır mısınız? ya da uygunsa eğer mail atabilir misiniz? şimdiden teşekkürler

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...