EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

ÖYT DENEME SINAVI (Yeni)

ÖYT DENEME SINAVI (Yeni)

2015 KPSS

ÖSYM’nin en son değişikliler doğrultusunda hazırlanmış 21 soruluk ÖYT Deneme Sınavını siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.

ÖYT DENEME SINAVINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

Cevap anahtarı sayfanın en altındadır.

 

Bu sayfada yer alan dokümanların her türlü telif hakkı OĞUZHAN ÜNAL’a aittir. Yayınlamak/paylaşmak isteyen mecralar aktif link vererek dokümanları kamuoyu ile paylaşabilirler. (TİCARİ AMAÇLI-  ÜCRETLİ ÜYELİK SUNAN SİTELER TARAFINDAN YAYINLANMASI / KULLANILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.) Aksi hareket eden siteler / yayın kuruluşları her türlü hukuki sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılır.

CEVAP ANAHTARI 1-B 2-C 3-A 4-D 5-D 6-A 7-C 8-E 9-D 10-C 11-C 12-E 13-C 14-C 15-A 16-D 17-A 18-C 19-D 20-E 21-E

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

1 Yorum yapılmış...

  • 29 Eylül 2015 | Cevapla

    Sayın Hocam Çorum’un İskilip İlçesinde yaşamaktayım.Yıllardır sizi beğenerek takip ediyorum.Bugüne kadar atanmak nasip olmadı.Türkçe Öğretmeniyim.Yaşadığım yer nedeniyle sizinle tanışmak nasip olmadı.Ancak her yıl paylaştığınız dokümanlar sayesinde eğitim bilimleri ile ilgili sıkıntım kalmadı.Allah sizden razı olsun.Bu yılda doküman paylaşacağınızı düşünüyorum.Çünkü siz benim gibi atanamayan öğretmenlere her zaman destek oldunuz olmaya da devam ediyorsunuz.En yakınımızdakilerin bizi anlayamadığı günlerde sizin sayfanıza bakıp sizin bizi anladığınızı görmek çok büyük mutluluk veriyor.Rabbim yolunuzu açık etsin.Sağlıcakla kalın.Sadece düşüncelerimi paylaşmak istedim.Saygılar kıymetli hocam.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...