EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Program Geliştirme Ders Tekrar Testi

Program Geliştirme Ders Tekrar Testi

2013 KPSS’ye girecek öğretmen adaylar için Eğitim Bilimleri Program Geliştirme Ders Tekrar testini sizlerle paylaşıyoruz.

100 sorudan oluşan bu test ile Program Geliştirmenin hem iyi bir tekrarını yapacak, hem de dersteki durumunuzu net olarak görebileceksiniz. Çünkü konu analizli cevap anahtarımız ile hangi ünitelerde  eksiklerinizin olduğunu tespit edebilir, o eksiklerinizi giderme şansı elde edebilirsiniz.

PG DERS TEKRAR TESTİ İÇİN TIKLAYIN…

KONU ANALİZLİ CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYIN…

 

Bu sayfada yer alan dokümanların her türlü telif hakkı www.oguzhanhoca.com ‘a aittir. Yayınlamak/paylaşmak isteyen mecralar aktif link vererek dokümanları kamuoyu ile paylaşabilirler. Aksi hareket eden siteler / yayın kuruluşları her türlü hukuki sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılır.

 

 

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

4 Yorum yapılmış...

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...