EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Şubat Ataması Kesinleşti!

Şubat Ataması Kesinleşti!

Daha önce yaptığımız haberlerde de duyurmuş; Şubat atamasının yapılacağı belirtmiştik. Zaman yine bizi haklı çıkardı. Gerek web sitemizde, gerekse facebook hayran sayfamızda defalarca belirttiğimiz üzere Şubatta atama yapılacağı kesinleşti. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ATV’de gerçekleştirilen canlı yayında Şubat ayında Ocak’ta emekliye ayrılacak öğretmenlerin yerine 10.000 atama yapılacağını belirtti.

İŞTE DAHA ÖNCE ŞUBAT ATAMASI İLE İLGİLİ YAYINLADIĞIMIZ HABER:

http://www.oguzhanhoca.com/subatta-10-bin-ogretmen-atanacak.html

Gelelim merak edilen diğer konulara…

Şubat atamasının ağustos atamasını etkilemesi söz konusu olabilir. İnşallah etkilemez diyelim tabi. (Ve seneyi 55.000 – 60.000 le kapatalım.)

Ha bu arada sayı 10 binde kalır mı?

Sorunuza şöyle cevap verelim:

192813_mebŞubatta atama olmayacak diye defalarca açıklama yaparken bakan, müsteşar ve bilumum yetkililer; biz hep şunu söyledik: 2014 Mart ayında seçim varken, bu fırsat kaçırılmaz.

Şimdi de şunu söylüyoruz: Bu fırsat 10 binle sınırlandırılır mı? Şahsi kanaatimiz 20 bini zorlar.

Son söz: Her şeyde bir hayır vardır. Seçim yatırımı da olsa bir çok öğretmen kardeşimizin atanması bu olayın sevindirici tek yanıdır. Tek temennimiz ise Din Kültürü branşıyla birlikte mezunun çok alımın az olduğu branşlarda yıllardır atama bekleyen gencecik fidanların da atanmasıdır.

Şubat ataması şimdiden hayırlı olsun.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

2 Yorum yapılmış...

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...