EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Hafta Hafta, Konu Konu KPSS Çalışma Planı

Hafta Hafta, Konu Konu KPSS Çalışma Planı

Değerli takipçilerimiz; başlamak bitirmenin yarısıdır. Bu yüzden başlangıcı doğru yapmak  ve iyi bir plana sahip olmak, işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu nedenle 2018 KPSS’ye hazırlık sürecinizde sizler için bazı önemli çizelgeler düzenledik. İlk olarak her gün soru çözeceğiniz/çözdüğünüz konuları ve çözeceğiniz/çözdüğünüz soru sayılarını hem planlayabilmeniz hem de kontrol edebilmeniz için bir SORU ÇÖZÜM TAKİP ÇİZELGESİ hazırladık.

AYLIK SORU ÇÖZÜM ÇİZELGESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN…

Örnek olarak hazırladığımız bu word belgesi şeklindeki çizelgeyi her ay üzerindeki tarihi değiştirerek güncelleyebilir ve çıktısını alarak kullanabilirsiniz. Bir diğer çizelgemiz ise örnek bir ders çalışma planı… Kıymetli arkadaşlar hiç bir zaman dakika dakika yapılmış planları faydalı bulmadım. Bulmamda mümkün değil.  Neticede robot değilsiniz. Ne zaman yemek yiyeceğinizi, ne zaman internetle uğraşıp ne zaman kitap okuyacağınızı ve elbette ne zaman ders çalışacağınızı dakikası dakikasına programlayamazsınız. Bu şekilde yapılan programlar er geç iptal olmaya mahkumdurlar. Bunun yerine hangi gün ve ne kadar süre ders çalışacağınızı planlarsanız daha sağlıklı olur.

HAFTALIK VE GÜNLÜK PLANLAMA ÖRNEĞİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN…

Branşınıza, altyapınıza ve sahip olduğunuz vakte göre elbette değişiklik arz edebilir günlük planınız. Biz sadece örnek olması ve fikir vermesi açısından yukarıdaki çizelgeyi paylaştık. Eğer konu konu planlama olsun, bende bunu takip edeyim diyorsanız… 2018 KPSS çalışmalarına başlayacak olan takipçilerimiz için 24 Haftalık bir çalışma programı (tekrarlar ve denemeler dahil) nı sizlerle paylaşıyoruz.

G.YETENEK – G.KÜLTÜR KONU KONU ÇALIŞMA PLANI İÇİN TIKLAYIN…

Ve Eğitim Bilimleri… Sizler için eğitim bilimlerinin de tüm derslerini kapsayan  20 haftalık bir plan hazırladık.

EĞİTİM BİLİMLERİ KONU KONU ÇALIŞMA PLANI İÇİN TIKLAYIN…

Atanma sürecinde her daim yanınızdayız. Başarılar dileriz.

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...
»

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

4 Yorum yapılmış...

 • 05 Haziran 2018 | Cevapla

  Hocam slmlar. eğitim psikolojisine birinci güne program geliştirme vermişsiniz bazı sitelerde diyor ki program geliştirme ve öğretim yöntem teknikleri ve ölçme değerlendirmeye en son çalışmaya başlamalısınız. bunlar için gelişim psikolojisi öğrenme psikolojisi ve rehberliği bitirip çalışmanız size yarar sağlıyacaktır diyor siz niye P.Geliştirmeyi en başa yazdınız acaba?

 • 29 Eylül 2018 | Cevapla

  hocam merhaba çalışma planlarınızı kullanabilir miyim ?. E- posta yolla sekmesini açamadım.

 • 08 Mart 2019 | Cevapla

  Allah sizlerden razi olsun cok guzel olmus

 • 17 Temmuz 2019 | Cevapla

  Merhabalar. Çok teşekkür ediyorum, çok faydalı çalışma programları hazırlamışsınız.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...