EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

KASTAMONU PEGEM AKADEMİ’DEN ERKEN KAYIT BOMBASI

KASTAMONU PEGEM AKADEMİ’DEN ERKEN KAYIT BOMBASI

Türkiye’nin marka eğitmenlerinden oluşan eğitim kadrosu, akademik alt yapısı olan kaliteli yayınları, kazandıran eğitim sistemi ve rekor başarıya imza atan eğitimcilik anlayışı ile Kastamonu’da 3 yıldır KPSS hazırlık anlayışını değiştiren KASTAMONU PEGEM AKADEMİ’den bir ilk daha…

Kaliteli ve birey odaklı eğitimcilik anlayışını Kastamonudaki KPSS adayları ile buluşturan Resul Yorulmaz yönetimindeki KASTAMONU PEGEM AKADEMİ;  2015 KPSS’de, Türkiye 4.sünü, 5.sini, 28.sini, 29.sunu, 49.sunu, 100.sünü ve 129.sunu çıkararak derecelere ambargo koymuş ve Kastamonuda il bazında ilk 10′a 7 öğrenci yerleştirerek rekor bir başarıya imza atmıştı.

Ve Şimdi…  PEGEM AKADEMİ Kastamonu Üniversitesindeki 2. ve 3. Sınıf Öğrencilerine ATANMA GARANTİLİ KPSS HAZIRLIK KAMPANYASINI BAŞLATIYOR!

ön

 

ARKA copy

 

 

 

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...
»

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...