EN GÜNCEL, EN DOĞRU HABERLERİ
TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

KPSS’nin Şifreleri Sizlerle!

KPSS’nin Şifreleri Sizlerle!

Uzun emekler sonucu meydana getirdiğimiz KPSS’nin Şifreleri adlı ürünümüz Akademik Süreç Yayınlarından çıktı.

KPSS Adayları tarafından büyük ilgi görenKPSS’nin Şifreleri Eğitimci – Yazar Oğuzhan ÜNAL’ın titiz bir çalışması sonucunda ortaya çıktı.

KPSS’NİN ŞİFRELERİ özel kutusunda sizlere sunuluyor ve bu kutuda Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık Bilgisi ve Eğitim Bilimlerine yönelik şifre kartları yer alıyor.

 52 Tarih, 24 Coğrafya, 15 Vatandaşlık Bilgisi ve 17 Eğitim Bilimleri şifresi olmak üzere tam 108 farklı şifre bu özel kutuda! KPSS’nin şifreleri ile olayların kronolojik sırasını ya olguların aşamalı sırasını çek öğren, kavramlarla ilgili anahtar özellikleri asla unutmayacaksınız.

108 farklı şifre ve kendi öznel şifrelemeleriniz ile KPSS’ yi kazanmak şimdi çok daha kolaylaşıyor. 

Bu ürünü seçkin kitabevleri ve kırtasiyelerde bulabileceğiniz gibi yayınevinin kendi sitesi olan www.akademiksurec.com adresinden de sipariş verebilirsiniz.

İlginiz ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler!

AÇI BURSLULUK SINAVINA ÜCRETSİZ OLARAK BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN...

Admin kimdir?

Oğuzhan Ünal; sıcak bir mayıs sabahı merhaba dedi dünyaya, ailesinin 3. ve sonuncu çocuğu olarak. İlkokul eğitimini D.Ç 50. yıl ve Mimar Sinan İlköğretim okullarında gerçekleştirdikten sonra ortaokul eğitimini Merkez Atatürk İlköğretim okulunda okul ikincisi olarak bitirdi. Ortaokul sonunda gerçekleştirilen fen liseleri sınavında Erzurum Fen Lisesini kazandı.

1 Yorum yapılmış...

  • 09 Mayıs 2012 | Cevapla

    44 şifre var ama ben 16 ya kadarını görebilirom yardımcı olur musun

Tepki verin!

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...